17131.
408. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Flammarion, Camille: Lumen. (Világosság.) Bp.,[1899], Légrády, 1+135 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lapon aláhúzásokkal, cirill betűs névbélyegzéssel.