Bolhapiac Tételek száma: 867
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2522887
12361
408
Flea Market
Olasz fa levéltartó, antikolt, kopott, m: 19,5cm 2522910
12362
408
Flea Market
Obszidián azték faragott figura, kopott, m: 19 cm 2522914
12363
408
Flea Market
Pessenger Locomotive 1886 makett óraszerkezetekből, üvegezett fakeretben, Jelzett: Ken Broadbent, 16,5x8cm 2522700
12364
408
Flea Market
Retró likőrös pohárkészlet, fém tartóval, a poharakon Tokaj felirattal, kopott. 30x20x20cm 2522370
12365
408
Flea Market
Alabástrom levélnehezék, kopott, Huberta 1895 felirattal. 17x9 cm 2522368
12366
408
Flea Market
Gerbeaud fa doboz, kopott, 15,5x15,5cm 2522367
12367
408
Flea Market
Vegyes bolhatétel cca 22 db, szalma dobozban, üveg, porcelán stb. d: 30 cm 2522253
12368
408
Flea Market
Mini szovjet szamovár, jelzett, kopott, m: 13,5 cm 2522251
12369
408
Flea Market
Ezüstözött körte formájú üvegbetétes cukortartó, véset: "Fecskék" Hölgy - Turadij, kopott, m: 15 cm 2522250
12370
408
Flea Market
Ezüstözött kehely, etikettel jelzett, kopott, m: 21,5 cm 2522224
12371
408
40000
Flea Market
Monumentális tengeri sisak csiga ház. 28x22x23cm 2522187
12372
408
Flea Market
Vegyes karácsonyi díszek, vászon csizma díszben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft