Patek Philippe zsebóra cca 1913. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 167655. Hibátlan számlappal. Jelzett, amerikai fém tokkal. Működő, nagyon szép állapotban. d: 50 mm
Patek Philippe 18K arany (Au) karóra . Jelzett tok és számlap, Porvédő is jelzett 18K arany, Tokszám: 74 285. (cca 1890) d: 33 mm, Hibátlan számlap, működő, hibátlan állapotban, új bőr szíjjal
OPAL 18k arany kézi felhúzós férfi flyback kronográf karóra, fekete számlapos, barna bőr szíjjal. 50-es évek. Jelzett tok. Működő, szép állapotban. d: 35 mm. A normál kronográf funkció mellett ez a szerkezet rendelkezik egy extra gombbal a nagy koronán. A flyback kronográf egy olyan komplikációs óra, amelyben a felhasználó anélkül használhatja a visszaállítási funkciót, hogy először meg kellene ál...
Breitling Premier kronográf kézi felhúzós férfi karóra. Eredeti számláppal (korrodált) Jelzett szerkezet. Működő, jó állapotban, fém tokkal, bőr szíjjal / Original vintage Breitling Premier chronograph with original dial. works well. Steel case. d: 35 mm
IWC 18k arany kézi felhúzós art deco férfi karóra. cca 1938 Szerkezetszám 966837, tokszám 1016901 Jelzett tok, szerkezet. Számlapon enyhe korrozió. Működő, szép állapotban. 41 mm (fültől fülig) x 21 mm. / A 18k Yellow Gold vintage IWC manual wind with some corrosion on the dial .
Arany (Au/14k) DOXA 1000.50 analóg kijelzős, dátumfunkciós, quartz férfi karóra, barna bőr szíjjal. Jelzett. d: 33 mm. Nem jár, elemcsere szükséges. Kopott, számlapon korrózió, tokon apró karcok, fedelénél egy nagyobb karc. Gyári óradobozában.