Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 77

Ausztria / Bécs ~1900. Általános Osztrák Művezető Szövetség zománcozott, ezüstözött Br gomblyukjelvény szalaggal (32x28mm) T:2- szennyeződés, szalagon festéknyom/ Austria / Vienna ~1900. Allgemeine Oesterreichische Werkmeister Verband (General Austrian Foreman Association) gilt, enamelled Br button badge with ribbon (32x28mm) C:XF dirt, paint on the ribbon
32177.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
32178.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
32179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
Német Harmadik Birodalom 1937. Német Sasrend 3. Osztálya aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés fülön 900 fémjellel, nyakszalaggal + sérült mellszalag T:2 aranyozás lekopott German Third Reich 1937. Order of the German Eagle, 3rd Class gilt, silver decoration with hallmark 900 on ear, with neck ribbon + damaged ribbon C:XF worn gilding
32180.

Német Harmadik Birodalom 1937. "Német Sasrend 3. Osztálya" aranyozott, zománcozott Ag kitüntetés fülön "900" fémjellel, nyakszalaggal + sérült mellszalag T:2 aranyozás lekopott German Third Reich 1937. "Order of the German Eagle, 3rd Class" gilt, silver decoration with hallmark "900" on ear, with neck ribbon + damaged ribbon C:XF worn gilding

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
795,76
857,14
Német Harmadik Birodalom 1933-1940. 3db klf jelvény: 1933 Igen sárgaréz választási jelvény (25mm) + Szabadság és kenyér 1936. március 29. sárgaréz választási jelvény (28mm) + Németország - A légi sportok segítenek Al és borostyán jelvény (28mm) T:2,2-  German Third Reich 1933-1940. 3pcs of badges: 1933 Ja (Yes) brass election badge (25mm) + Freiheit und Brot (Freedom and Bread) 29. März 1936 brass election badge (28mm) + Luftsport hilft Deutschland (Air sports help Germany) Al and amber badge (28mm) C:XF
32181.

Német Harmadik Birodalom 1933-1940. 3db klf jelvény: "1933 Igen" sárgaréz választási jelvény (25mm) + "Szabadság és kenyér 1936. március 29." sárgaréz választási jelvény (28mm) + "Németország - A légi sportok segítenek" Al és borostyán jelvény (28mm) T:2,2- German Third Reich 1933-1940. 3pcs of badges: "1933 Ja (Yes)" brass election badge (25mm) + "Freiheit und Brot (Freedom and Bread) 29. März 1936" brass election badge (28mm) + "Luftsport hilft Deutschland (Air sports help Germany)" Al and amber badge (28mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
32182.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
Olaszország 1940. Reale Federazione Ginnastica dItalia - Incontro Italia-Ungheria Ginnastica Feminilie Budapest Dicembre 1940 XIX / R.F.G.I zománcbetétes jelzett Ag női torna sport emlékérem (14,04g/0.800/32mm) T:1- / Italy 1940. Reale Federazione Ginnastica dItalia - Incontro Italia-Ungheria Ginnastica Feminilie Budapest Dicembre 1940 XIX / R.F.G.I hallmarked Ag womens sports commemorative medallion with enamel inlay (14,04g/0.800/32mm) C:AU
32183.

Olaszország 1940. "Reale Federazione Ginnastica d'Italia - Incontro Italia-Ungheria Ginnastica Feminilie Budapest Dicembre 1940 XIX / R.F.G.I" zománcbetétes jelzett Ag női torna sport emlékérem (14,04g/0.800/32mm) T:1- / Italy 1940. "Reale Federazione Ginnastica d'Italia - Incontro Italia-Ungheria Ginnastica Feminilie Budapest Dicembre 1940 XIX / R.F.G.I" hallmarked Ag women's sports commemorative medallion with enamel inlay (14,04g/0.800/32mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,18
31,43
Svájc 1948. SCHWEIZERISCHE EIDGENOSSENSCHAFT - MDCCCXLVIII / 1848 - 1948 bronz jelvény, HUGUENIN gyártói jelzéssel (32mm) T:1-,2
32184.

Svájc 1948. "SCHWEIZERISCHE EIDGENOSSENSCHAFT - MDCCCXLVIII / 1848 - 1948" bronz jelvény, "HUGUENIN" gyártói jelzéssel (32mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Svájc 1976. 1926-1976 Compagnie de 1602 kétoldalas Br emlékérem F. Müller Basel gyártói jelzéssel (41mm) + 1977. A F?te de LEscalade 375. évfordulója kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:1,1- Switzerland 1976. 1926-1976 Compagnie de 1602 two-sided Br medallion with F. Müller Basel makers mark (41mm) + 1977. The 375th anniversary of the F?te de LEscalade two-sided Br medallion (33mm) C:UNC,AU
32185.

Svájc 1976. "1926-1976 Compagnie de 1602" kétoldalas Br emlékérem "F. Müller Basel" gyártói jelzéssel (41mm) + 1977. "A F?te de L'Escalade 375. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:1,1- Switzerland 1976. "1926-1976 Compagnie de 1602" two-sided Br medallion with "F. Müller Basel" maker's mark (41mm) + 1977. "The 375th anniversary of the F?te de L'Escalade" two-sided Br medallion (33mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
4xklf fém jelvénytétel, közte 1998. A magyarok istenére esküszünk - 1848-1998 műgyantás fém kitűző T:1-2
32186.

4xklf fém jelvénytétel, közte 1998. "A magyarok istenére esküszünk - 1848-1998" műgyantás fém kitűző T:1-2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
11db-os ifjúségi jelvénytétel T:2,2-
32187.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,12
2,29
19db vegyes szocialista és modern emlékérem, jelvény, közte Kutas László (1936-) 1991. Komédium - Színhát a mai naphoz / Évadnyitásra 1991 Br emlékérem (41mm) T:1--2
32188.

19db vegyes szocialista és modern emlékérem, jelvény, közte Kutas László (1936-) 1991. "Komédium - Színhát a mai naphoz / Évadnyitásra 1991" Br emlékérem (41mm) T:1--2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft