Oblatt Júlia Hódmezővásárhely jelzett, matrivás porcelán sültes tál, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Oblatt-Julia-Hodmezovasarhely-jelzett-matrivas-porcelan-sultes-tal-kopott-40x27-cm-Obla~II2498650
2498650
11520
408
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,61 EUR , 11,43 USD
Leírás: Oblatt Júlia Hódmezővásárhely jelzett, matrivás porcelán sültes tál, kopott, 40x27 cm. Oblatt Júlia gyára Hódmezővásárhelyen 1943-ig működött.
: karap_norbert