Óherendi BFR (BOUQUET de FRUITS) mintás bonbonier, jelzett, kopott, ró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Oherendi-BFR-BOUQUET-de-FRUITS-mintas-bonbonier-jelzett-kopott-rozsan-apro-csorbak-m9cm~II2531053
2531053
11190
408
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Óherendi BFR (BOUQUET de FRUITS) mintás bonbonier, jelzett, kopott, rózsán apró csorbák. m:9cm, d: 8,5cm
: karap_norbert