Szarvas vadászkutyákkal. Kézzel festett porcelán, jelzett: GDR. 1970 k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/408/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Szarvas-vadaszkutyakkal-Kezzel-festett-porcelan-jelzett-GDR-1970-korul-Serulesekkel-m~II2493169
2493169
11519
408
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 15,92 EUR , 17,14 USD
Leírás: Szarvas vadászkutyákkal. Kézzel festett porcelán, jelzett: GDR. 1970 körül. Sérülésekkel. m: 21 cm
: karap_norbert