Kovách G. jelzéssel: Kirándulók. Olaj, karton, sérült keretben. 24,5x3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Kovach-G-jelzessel-Kirandulok-Olaj-karton-serult-keretben-24-5x35cm~II2535955
2535955
10937
409
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Kovách G. jelzéssel: Kirándulók. Olaj, karton, sérült keretben. 24,5x35cm
: pelikán_kristóf