Esztergály Katalin (?-): Női portré, 1964. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, Esztergály Katalin autográf ajándékozási soraival Soós Imre részére. 42x29 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Gert Fabritius (1940-): Ringkreuz. Fametszet, papír, jelzett. Számozott: 5/15. Hátoldalán kiállítási címkével. Üvegezett fa keretben. 88x57 cm / Gert Fabritius (1940-): Ringkreuz. Woodcut on paper, signed. Numbered: 5/15. With exhibition label on the reverse. Framed with glass. 88x57 cm
Fajka János (1935): Párok és maszkok, tűzzománc, hibátlan állapotban, igényes keretben 40×24 cm. Jelzett. 1935-ben született Nagykőrösön. Mesterei id. Rácz József, Dudás Jenő, Schubert Ernő és Rákosi Zoltán. Az Iparművészeti Főiskolát 1962-ben végezte el. Tűzzománccal 1970 óta foglalkozik. Munkáival szerepelt nemzetközi kiállításokon:Moszkva, Varsó,Nemzetközi Zománc Biennálé, Limoges stb. "Mivel ...
Farkas Ádám (1944-): A költő hajója (variációk), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (125/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 50,5×66 cm
Farkas József (?-): Busó, 1970. Linómetszet, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva, 27×18,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.