Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2238080
10194
409
Forster Jakab (1946 - ) Ráckeve. Akvapasztell, papír. Jelzett. 33 x 48 cm Keretben. 2489226
10195
409
110000
Fóth Ernő (1934-2009): Dinnyés csendélet, 1960-as évek. Olaj, vászon. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat sérült címkéjével. Fa keretben. 50×70 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2514846
10196
409
26000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, 33x18 cm 2518851
10197
409
Frank Magda (1914-1997): Sorakozó. Akvarell, kréta, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 20x31 cm 2539363
10198
409
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/40), kissé hullámos 40x26,5 cm 2505692
10199
409
26000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA/EXP jelzéssel. 39,5×27,5 cm / Magda Frank (1914-1997): Composition. Screenprint on paper, signed, EA/EXP artist's proof, 39,5×27,5 cm. 2536611
10200
409
Frauhl Géza ( - ): Vihar előtt. Olaj, farost. jelzett: FG 1996. Keretben, 51x64cm 2338272
10201
409
Fuchs József (1907-1977): Kecskeméti tanya, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett keretben. 29,5x38 cm 2472500
10202
409
Martina Funder (1953-): Kinderspielplatz (játszótér), 2003. Akril, papír, jelzett, 42×59 cm 2543446
10203
409
Für Emil (1967-): Intrikusok, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 43×61 cm / Pencil and acrylic on paper, signed, with autograph description on the reverse. 2543355
10204
409
Füstös Zoltán (1901-1975): Túrterebes, Perényi kastély. Akvarell, papír. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 29,5×39 cm 2536732
10205
409
Gaál Domonkos (1940-2009): Hősök tere. Rézkarc, papír (foltos, sérült), jelzett, keret nélkül, 19,5×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft