Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2447585
10555
409
38000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): 2000. január. 11. Vegyes technika, karton, jelzett, fa keretben. 60x84 cm 2447581
10556
409
14000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Színes kép (cím nélkül), 2003. Vegyes technika, karton, jelzett. Üvegezett keretben. 41x29,5 cm 2538724
10557
409
14000
Rubint Ávrahám Péter (1959-): Absztrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzett a hátoldalán pecséttel, üvegezett fa keretben, 21x29,5 cm 2538798
10558
409
90000
Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 70x50 cm 2543434
10559
409
Sallós Piroska (?-): Napraforgó. Akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 29x19,5 cm 2493694
10560
409
Sarkady J. Antal (?-): Wass Albert emléklap. Xilogravűr, papír, jelzett, hátoldalán a művész autográf feliratával, üvegezett keretben. 29x20 cm 2461188
10561
409
14000
Sárkány Gyula (1887-1962):Szegfűs csendélet. Olaj, karton, jelzett, 61x38cm 2541926
10562
409
Sárközy Katalin (?-): Húgom. Pasztell, papír, sérült, kartonra kasírozva, hátoldalán címkén feliratozott. 68×50 cm 2514015
10563
409
Sáros András Miklós (1945-): Camissimus, 1980. Színes aquatinta, papír, jelzett. Számozott. 27/50. Dekoratív, levéldíszes, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 38×27 cm 2543448
10564
409
Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz IV., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm 2536734
10565
409
Sashegyi Kálmán, Vodicai (1886-1940): Erdő. Pasztell, papír. Üvegezett keretben. 35x42cm 2537152
10566
409
Sasvári Ede: Tanya. Olaj, vászon. Jelzett. Keretben. 36x48cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft