Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2502136
10072
409
22000
id. Benedek Jenő (1906-1987): Napos délután. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 30x40 cm 2480134
10073
409
26000
Benes Bátor (1978-): Birodalom I., 2006. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 1/15. Üvegezett fa keretben. 63x48 cm 2493684
10074
409
Bényi Árpád (1931-2006): Csendélet, 1966. Fametszet, papír, jelzett, fa keretben. 21,5x12 cm 2543219
10075
409
Bényi Emese (1973-): Vitorlások. Olaj, vászon, jelzett, 60×70 cm 2516446
10076
409
48000
Benyovszky István (1898-1969): Lovasszekér. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22×26 cm 2539478
10077
409
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof. 2472449
10078
409
Berentz Péter (1972-): Szarvasok (cím nélkül). Dombornyomás, computer print, papír, 40,5×65 cm 2539952
10079
409
Berki Viola (1932-2001): Középkori jelenet. Linó, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×33 cm 2539968
10080
409
Berki Viola (1932-2001): A kis fehér pekulár balladája. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 33×40 cm 2539973
10081
409
Berki Viola (1932-2001): Hódolat a hősöknek. (100/80) Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 30×33 cm 2539979
10082
409
Berki Viola (1932-2001): János vitéz Iluskával.Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 40×31 cm 2497958
10083
409
160000
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft