Juhász Erika (1926-2018): "Példakép" (Szőnyi István?). Olaj, farost, j... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Juhasz-Erika-1926-2018-Peldakep-Szonyi-Istvan-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-auto~II2533178
2533178
10296
409
19000
Kikiáltási ár:
19 000 Ft 50,40 EUR , 54,29 USD
Leírás: Juhász Erika (1926-2018): "Példakép" (Szőnyi István?). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 58×40 cm
: pelikán_kristóf