Kondor Béla(1931-1972): Dózsa táborában. Rézkarc, papír. jelzett, sors... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kondor-Bela1931-1972-Dozsa-taboraban-Rezkarc-papir-jelzett-sorszamozott-4150-Lap-alj~II2509687
2509687
10353
409
48000
Leírás: Kondor Béla(1931-1972): Dózsa táborában. Rézkarc, papír. jelzett, sorszámozott 41/50. Lap alján szakadással. 20x26 cm
: karap_norbert