8 000 Ft
L Dávid Lehel (1940-): Hosszú várakozás. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 60,5×43 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 9. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.