Pablo Picasso (1881-1973): Portré. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Lap teteje papírra kasírozva. 26x19,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.