Eötvös Loránd (1848-1919) portréja. A fotón lánya, Eötvös Ilona (1880-1945) autográf ajándékozási soraival. Székely Aladár jelzés nélküli felvétele. Fotó sérült, javított. Üvegezett fa keretben. 22x16,5 cm
1953 Kodály Zoltán (1882-1967) zeneszerző, zenetudós és Ferencsik János (1907-1984) karmester, zeneigazgató nagyméretű fotója kartonon, jó állapotban, 30×24 cm
cca 1930 Benczúr Ida (1876-1970) festőművésznő, Benczúr Gyula lánya nagyméretű fotója kartonra kasírozva, Halmi Béla alkotása, ceruzával jelezve, szép állapotban, 23×16,5 cm
cca 1930-1940 Ward Kimball (1914-2002), a Walt Disney animátora és felesége saját gőzmozdonyukkal, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 23x18 cm / Ward Kimball, Walt Disney's animator and his wife with their own locomotive, vintage photo, 23x18 cm
cca 1960 és 1975 között készült felvételek, Sinkovits Imre (1928-2001) színművész különféle szerepekben, 5 db vintage produkciós filmfotó, többsége feliratozva, 18x24,4 cm és 20,2x13,8 cm között
1969 Koncz Gábor (1938) filmszínész K.u.K. matróz szerepében és a csendőrök fogságában, a ,,Virágvasárnap" című film két jelenetében, 2 db vintage produkciós filmfotó, 19x30 cm