Az Orsz. Zsidó Vallási és Történeti Gyűjteményben őrzött ún. Moszkvai pohárról készül 6 db feliratozott fénykép és külön 4 oldalas kézírásos részletes ismertetője, 9x5 cm és 12x9 cm
cca 1935 "Kémlázadás", főszerepben: Renate Müller, vintage film fotó, hátoldalán feliratozott és Kovács Emil és Tsa. Bt. filmkölcsönző bélyegzőjével, szélein sérült, 23x29 cm
cca 1915-1943 Régi családi fotóalbum, kb. 100 db albumlapokra ragasztott fotóval (közte katonafotók), kissé foltos borítójú, zsinórfűzött vászonkötésben
cca 1942 Sok hűhó Nixiről ("Viel Lärm um Nixi"), főszerepben: Jenny Jugo, vintage film fotó, hátoldalán feliratozott és Lakner Filmservice Reklámanyagosztály halvány bélyegzőjével, szélein sérült, 23,5x30 cm
Óriás fotó tétel: Albumok, album töredékek, főleg magyar városképek cca 1930-1950, várak, családi képek, életképek, színészek, sport, stb. összesen kb 1000 db