1928 Az Egyesült Izzólámpa és Villamossági RT. emléklapja az 1928. évi világítástechnikai előadássorozat alkalmáéból fotó, háttérben reklámokkal 22x14 cm Kartonon
1938-1939 Kirándulások fotóit tartalmazó album, összesen 60 db fotóval, közte több, már-már művészi fotóval, de a fotós azonosítatlan, a fotókon Bakonyt ábrázoló fotókkal, Csesznek várával, Czuha-patakkal, Gaja-szurdokkal, Kális-, és Tési-tó. Valamint budai - , börzsönyi és pilisi helyszíneket ábrázoló fotókkal: Zsíros-hegy, Nagyszínás, máriaremetei búcsú fotók (2 db), Klastrompuszta, Lepencze-patak, Szokolya, Dobogókői műút, Fekete kősziklák, Piliszentlélek (4 db).1 db Kassát ábrázoló fotóval. A Gulácsi-hegyet ábrázoló fotókon a Balatont ábrázoló helyszínekkel, összesen 40 db: Gulácsi-hegy(2 db), balatoni hajót ábrázoló fotók (2 db), Tapolcza (6 db), Badacsony (4 db, közte szőlőhegyoldallal), Badacsonytomaj (3 db), ecséri templomrom, Balatonrendes, Szigliget (10 db). Valamint a gulácsi-hegy oldalában készült fotókon cigányokról készült 3 db fotóval!!! Feliratozott, dátumozott fotók, kissé kopott aranyozott egészbőr kissé kopott fotóalbumban, 9x9 cm és 9x13 cm közötti méretben.