Magyarország Tételek száma: 2061
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2012617
21482
409
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Miskolc, Kossuth szobor (kopott sarkak / worn corners) 1974716
21483
409
3200
Hungary
KĂŠpeslapok
T3/4
1898 Miskolc, Avas hegység és Református főgimnázium, Széchenyi utca, Városház tér, Minorita templom, Izraelita imaház, zsinagóga. Kiadja Falkenstein S. Art Nouveau, floral (kopott és kissé sérült szélek / worn and slightly damaged edges) 2260001
21484
409
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1917 Miskolc, Kossuth Lajos szobor (EB) 2304873
21485
409
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1917 Miskolc, Széchenyi utca, Bankpalota, villamos, üzletek (EK) 2193238
21486
409
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
2194752
21487
409
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Miskolc, Tiszai pályaudvar, vasútállomás. Vasúti Levelezőlapárusítás 20. sz. - 1917. 2426141
21488
409
3200
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1904 Miskolc, Erzsébet fürdő. Ferenczi B. kiadása (kopott sarkak / worn corners) 2426142
21489
409
3200
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Miskolc, Hámori tó, csónakázók. Lövy József fia (László Adolf) kiadása (ázott / wet damage) 2423232
21490
409
4800
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 Miskolc, Hámori tó, csónakázók. Lövy József fia kiadása 2429378
21491
409
4200
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Miskolc, Alsó-Hámor, híd (felületi sérülés / surface damage) 2426143
21492
409
3200
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
1902 Miskolc, Református főgimnázium. Verő J. kiadása (kis szakadás / small tear) 2183361
21493
409
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Miskolc, Erzsébet kórház. Vasúti levelezőlapárusítás 29. sz. 1918. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft