17756.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Kosztolányi DezsÅ‘ 7 munkája: Novellái.,Novellái 2., Novellái. 3., Édes Anna. Bp.,1943,Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, a Novellái kissé laza kötéssel, és kissé kopott borÃtóval, az Édes Anna kötet gerince sérült.; Nero, a véres költÅ‘. Bp., 1942, Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.; Pacsirta. Bp., 1942, Révai. Kiadói kemény-kötés, kissé kopott borÃtóval, sérült gerinccel.; Összegyűjtött versei. Bp.,1940,Révai. Kiadói egészvászon-kötés.;