16670.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp., [1933], Műemlékek Országos Bizottsága/Magyar Könyvbarátok (Kir. Magy. Egyetemi Ny.). 244 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói eredeti kissé sérült kartontokban, de egyébként jó állapotban.