1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Te vagy a tanu! Ukrajnától Auschwitzig. Szerk.: Pór Dezső, Zsadányi Oszkár. Az előszót írta: nagybaczoni Nagy Vilmos. Bp., (1947), Kossuth (Szikra-ny.), 482+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.