Pataki Mária, Pinter József: Zsidó kultúra és hagyomány. I. kötet. Javne-könyvek. Új sorozat 1. Bp., é.n., Magyar Zsidó Közösségi Iskola Alapítvány (MTA - Soros Alapítvány támogatásával). Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Ford.: Schön József. Bp., é.n., Steiner Ármin könyvkereskedése. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, néhány lap részben elvált a kötéstől.
Raj Tamás: Nem idegen közöttünk. A zsidóságról nem zsidóknak és azoknak, akik gyökereiket keresik. Bp., 2001., Makkabi. Ámos Imre rajzaival. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Deutsch Róbert et al.: Halljad Izrael. A zsidó vallás alapjai. Alef-könyvek. Bp., 1988, MIOK. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Mónus Áron: Összeesküvés: A Nietzschei Birodalom - Herzl Tivadar célja. Isle of Man, 2010, Interseas Editions, 339 p. Hetedik kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerk.: Benoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban.
Kirekesztők. Antiszemita írások 1881-1992. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. + Befogadók. Írások az antiszemitizmus ellen 1882-1993. Válogatta és a bevezető tanulmányt írta Karsai László. Bp., 1992-1993, Aura Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.