17173.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Congrés Géologique International. Comptes Rendus de la XIVe Session, en Espagne 1926. Trisiéme Fascicule. Madrid, 1928, Gráficas Reunidas. Több nyelven, francia, német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, kihajtható térképekkel illusztrált. Korabeli álbordás aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval, egy javított térképpel.