17156.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
Dr. Niemeyer Félix: A részletes kór- és gyógytudomány tankönyve. I-II. rész. [4 kötetbe kötve.] Különös tekintettel az élettanra és kórboncztanra. Hatodik bővített és javított kiadás után fordította Lendvay Benő Tr. Kiadta tagjai számára Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat I-II. köt. Buda, 1865., M. Kir. Egyetemi Nyomda, XIV+783+1 p.; IX+810+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, 3 gerincen kisebb-nagyobb sérüléssel, az I. kötet gerincének alján hiánnyal, az I. kötetben egy hiányos, sérült lappal (371/372) és a kötetben pár lapon aláhúzásokkal. 'Tatár János' ex libris bélyegzéseivel.