Török Lajos: Kozmetika. A bőr ápolása és szépséghibáinak gyógyítása. Bp.,(1927), Dick Manó,(Hornyánszky-ny.), 160 p. Gyógyítás I. kötet. Szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.