3 000 Ft
Ballai Károly: Magyar korcsmák és fogadók a XIII-XVIII. században. Bp.,[1927], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt., 4+1-4+V-VII+5-143+1 p.+1 t. Átkötött egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, ceruzás aláhúzásokkal, egy javított lappal.