15092.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
Dél-afrikai utazások és fölfedezések. Különös tekintettel Magyar László, Dr. Livingstone Dávid, Du Chaillu, Stanley, Grant, Speke és Cameron utazásaira. Összeáll.: Sámi Lajos. Bp., 1885, Ráth Mór (Wigand F. K. nyomdája), 374+2 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Második kiadás. Félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, néhány kijáró lappal.