15075.
409. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
Kovaltsik Sándor: Utazásaim, külföldi élményeim. Amíg a Piccoloból szakember lesz. Bp., 1931, Fortuna nyomda, 94+16 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, sérült borítóval, amatőr módon javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.