8 000 Ft
Diezel,[Karl Emil]-Mika [Károly]: Az őz és nyúl természetrajza és vadászata. Bp.,[1912]. Athenaeum,2+150+1 p.+ 3 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Egyetlen kiadás. Számos fekete-fehér szövegközti képpel. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, laza kötéssel, az elülső szennylapon, a címlap és az ezt követő lap szakadt, hiányzó hátsó szennylappal.