1 000 Ft
16
[Zschokke, Johann Heinrich Daniel (1771-1848)]: Áhítatosság' óráji a' valódi kereszténységnek és a' házi isteni tiszteletnek előmozdítására. 5. rész. Buda, 1830., M. Kir. Universitas betüivel, 640+3 p. Korabeli erősen kopott, foltos kartonált papírkötés, foltos lapokkal.