Képkeretek Tételek száma: 23
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2535637
12900
409
Frames
Szecessziós, fa képkeret, falra akasztható, kopott. belső m: 18x9cm 2535639
12901
409
Frames
Szecessziós, fa képkeret, asztali, kopott. belső m: 14x10cm 2162734
12902
409
100
Frames
New York mintás, üvegezett képkeret, belső méret: 5,5×5,5 cm, külső méret: 11,5×12 cm 2493599
12903
409
Frames
Régi üvegezett fa keret, erdélyi népviseletet ábrázoló ofszet nyomattal, keret hátoldalán Kalotai Elemér üveges és képkeretező 1940 körüli címkéjével, keret kopott, belső méret: 23,2×18,7 cm 2543422
12904
409
Frames
Jelzés nélkül: lányok libákkal hazafelé. Nyomat, üvegezett keretben 24x32 cm , keret mérete 50x38 cm 2518325
12905
409
Frames
Dekoratív, régebbi üvegezett fa képkeret színezett fotóval. Bal oldalán élénél sérült. Belső méret: 45×35,8 cm 2459052
12906
409
Frames
Üvegezett fakeret, jó állapotú, 50x70cm 2441429
12907
409
2200
Frames
Dekoratív, üvegezett fa képkeret fényképpel. Kopott. Belső méret: 36x30 cm. 2501298
12908
409
Frames
Dekoratív műanyag képkeret, kopott, belső méret: 28x28cm 2542339
12909
409
Frames
Dekoratív fakeret gobelin mediterrán tájjal, kopott, 16x21cm 2542336
12910
409
Frames
Dekoratív fakeret gobelin csendélettel, kopott, 17x24cm 2542236
12911
409
Frames
Dekoratív fakeret gobelinnel, kopott, sérült, 20,5x14,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft