1937 Tolnai Világlapja XXXIX. évf. 1-26. sz.,1935. jan. 1.- jún. 23. Gazdag képanyaggal illusztrált. Érdekes írásokkal. Átkötött félvászon-kötésekben, két kötetbe kötve, az egyik javított, a másik sérült gerinccel, a rejtvényeket ceruzával kitöltötték.