12104.
409. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
Nyergesi István (1900-1989): Munkás. Kézzel formázott agyag. Restaurált, jelzett, m:18cm