13264.
409. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
cca 1956-1957 Emlékkönyv kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, versekkel, stb., kissé sérült, kopott borítójú füzetben