Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 110
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2536046
31173
409
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Szent István és az első magyar pénz 997-1038" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP halvány patina 2536047
31174
409
Numizmatika
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Rákóczi szabadságharc ezüstforint 1703-1711" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP 2536044
31175
409
Numizmatika
DN "Magyar aranypénzek utánveretben - Ferenc József jubileumi 100 korona 1907" aranyozott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (5,5g/0.999/25mm) T:PP 2538231
31176
409
4600
Numizmatika
DN "Királyi koronák - I. Károly / 5 korona 1909" Ag emlékérem (20g/0.999/38,61mm) T:PP patina 2538252
31177
409
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / I. Szent László 1077-1095" Ag emlékérem (20g/0.333/38,36mm) T:PP 2538242
31178
409
Numizmatika
DN "Magyarország Keresztény Királyai / Luxemburgi Zsigmond 1387-1437" Ag emlékérem (20g/0.333/38,36mm) T:PP kis patina 2535337
31179
409
Numizmatika
2014. "A magyar festészet remekművei / Munkácsy Mihály 1844-1900. - Rőzsehordó nő 1873." ezüstözött, multicolor Cu emlékérem (35x60mm) T:PP 2358668
31180
409
Numizmatika
DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben - 1859. 10 Krajcár" ezüstözött Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal T:PP 2441026
31181
409
Numizmatika
DN "Feszty Árpád: A magyarok bejövetele": "Árpád fejedelem", "Szláv hadifoglyok", "Az áldozatra szánt fehér ló", " A táltos", "A lovasroham" és "A magyar szekerek bevonulása" ezüstözött, festett Cu-Zn négyzet alakú emlékérmek tanúsítvánnyal, eredeti, sérült díszdobozban (30x30mm) T:PP kis patina 2440300
31182
409
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2013. "Forradalom és szabadságharc 1848-1849 / A 165. évforduló emlékére" ezüstözött Cu emlékérem, multicolor (40mm) T:PP 2415212
31183
409
38000
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) "Magyar Királyok érem szett" peremen jelzett Ag emlékérmek (5xklf) fa díszdobozban, tanúsítvánnyal, tájékoztató füzettel (5x 31,1g/0.999/50mm) T:PP 2380641
31184
409
Numizmatika
DN "II. András ezüst dénárjának replikája" ezüstözött Cu emlékérem, "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft