2 db Hollóházi porcelán bonbonier. Matricás, jelzett, minimális kopáss... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2-db-Hollohazi-porcelan-bonbonier-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal-15-5x9-5-cm-es-9x7-~II2538110
2538110
11670
409
Leírás: 2 db Hollóházi porcelán bonbonier. Matricás, jelzett, minimális kopással, 15,5x9,5 cm és 9x7 cm
: nagy_andras