Terebess jelzett porcelán váza keleti motívummal, kopott, m:19,5cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Terebess-jelzett-porcelan-vaza-keleti-motivummal-kopott-m19-5cm~II2534653
2534653
11747
409
Leírás: Terebess jelzett porcelán váza keleti motívummal, kopott, m:19,5cm
: karap_norbert