10330.
410. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
14 000 Ft
Ismeretlen monogramos (?) jelzéssel vagy évszámmal jobbra lent, feltehetően a XIX. században működött magyar festő alkotása: Gyulai Amália grófnő ravatala, Gyulai gróf nemesi család címerével díszített. Akvarell, tus, papír, sérült. Hátoldalán "Gyulai Amália gfnő" felirattal. 46x57,5 cm