10344.
410. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
11 000 Ft
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. művész munkája: Gábriel arkangyal, novgorodi ikon. Tempera, vászon, fatáblára kasírozva, sérült, 30×23,5 cm