Festmények és grafikák Tételek száma: 323
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2550174
10111
410
Győrffy Sándor (1951-): Piramis vízeséssel No. 1., 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 17/18. 43,5x57 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 38. oldal. 2550167
10112
410
Győrffy Sándor (1951-): Völgyhullámok No. 1., 2013. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 5/16. 60x40 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 79. oldal. 2523844
10113
410
38000
Győrfi András (1964-): Tanya, 1995. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 45×60 cm 2550264
10114
410
Hajdú Katalin (1932-): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 29×46,5 cm 2548070
10115
410
Hajtun Klára (1924-1997): Lépcsők (cím nélkül). Fametszet, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 27x13,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2548317
10116
410
Haranghy Jenő (1894-1951): Történelmi jelenet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Lap széle sérült. 30x50 cm 2548462
10117
410
Keith Haring (1958-1990): Andy mouse. Ofszet papír, jelzett a nyomaton. Számozott: 55/150. Tanúsítvánnyal Lapméret: 70x50 cm/ Numbered, marked 70x50 cm 2432371
10118
410
Havasi Szilvia (1982-): Naplemente a tengeren. Akril, vászon, jelzett 30 x 25 cm 2466343
10119
410
15000
Havasi Szilvia (1982-): Balatoni vitorlás. Akril, farost, jelzett 44x31 cm 2475934
10120
410
Havasi Szilvia (1982-): Őszi erdő. Akril, farost, jelzett 30 x 40 cm 2548695
10121
410
Hencz János (1883-?): Kapuban álló menyecske, 1921. Olaj, fa. Kissé kopott fa keretben. 24x16 cm 2480364
10122
410
Hermann Lipót (1884-1972): Alakok. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 16x19 cm / Lipót Hermann (1884-1972): Figures. Ink on paper, signed. Framed with glass. 16x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft