Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén): Vázlatfüzet 12 db rajzzal, különböző helyszínekről (Szentendre, Balatonfüred, Fonyód), részben datált (1962). Ceruza vagy filctoll, papír, jelzés nélkül, sérült félvászon kötésben, több hiányzó lappal, 20x29 cm
Károlyi András (1938-): Az idő fogságában. Ofszet, tus, filc, kréta, papír, jelzett, számozott (18/25), 19,5x39 cm. Egyedileg színezett, gyűjtői darab!
Kernstok Károly (1873 - 1940): Búcsú. Akvarell, papír. 16x24 cm. Jelzett: Kernstok. Hátoldalán MNG bírálati etikett: 1607/972. A bírálat szerint Kernstok Károly színvázlata. Korabeli sérült üvegezett keretben. "A "Világ" 1917. október 21-i számában Bölöni számol be a művész új képeiről; cím szerint is kiemeli a Nyergesújfalusi tájat, az Öntöző leányokat, a Delelő kecskéket, a Kilátást, A Duna part...
Klie Zoltán (1897-1992): Kerti csokor. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fa keretben. 60x50 cm