Börtsök László (?-?): Megfagyott muzsikus, 1930. Kollázs, papír, bal alsó sarkában jelzett és József Műegyetem rektori hivatala bélyegzővel. Sérült. Hajtásnyomokkal. 75x63 cm.
Chovan Lóránt (1913-2007): Arborétum a Golden Gate Parkban, San Francisco, 1985 . Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben, 60×75 cm / Lóránt Chovan (1913-2007): Arboretum in the Golden Gate Park, San Francisco, 1985. Oil on fibre board, signed, with descrption on a label on the reverse. Framed, 60×75 cm
Cs. Kovács László (1929-2001): Ló és lovas, 1994. Tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, 39,5×29,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Cseh László (1914-1991): Pécsváradi dombok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Eredeti, kissé kopott keretben, 60×70 cm