Festmények és grafikák Tételek száma: 323
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2546147
10061
410
Csóka Béla: Tanya. Olaj,vászon; szignált, keret nélkül, 45x60 cm 2524024
10062
410
Csupor László (1914-1990): Kirándulók a vízparton. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Fa keretben, 50×60 cm 2547556
10063
410
Czére Andrea (?-): Formák. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. 44×30,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2547410
10064
410
Czibor Ildikó (1969- ): Szintézis. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm 2505398
10065
410
24000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Virág csendélet. Olaj, fsrost, jelzett, kis kopással 82×61 cm 2552231
10066
410
Darkó-Apor József (1958-): "Hálószobában". Olaj, farost. Jelzett. . Dekoratív, kopott fakeretben. 40x30 cm 2548396
10067
410
Death & Co. Artery NYC. Pop-art szitanyomat. sorszámozott, ceruzával jelzett 10/100, szárazpecséttel, matricával, kártyával 43x29 cm / Silkscreen, numbered, signed, with dry seal and sticker 2550311
10068
410
Deli Antal (1886-1960): Illusztráció, fametszet, papír, jelzett a nyomaton, 24x13 cm, papír: 29x20 cm 2518451
10069
410
38000
Deli Antal (1886-1960): Firenze, 1926. Szén, papír. Jelzett. Proveniencia: Nagyházi, 131. aukció, 518. tétel (2006). Dekoratív, üvegezett fa keretben. 30×35 cm 2545790
10070
410
Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. 41x46 cm Bp., 1945, Szikra. Szakadozott kiadói papír-karton mappában, kísérő szőveggel, teljes! 1582327
10071
410
Dezső József (1935-1995): Téli táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 35×70 cm 2481125
10072
410
14000
Dienes István (1905-1977): Merengés. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 49x38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft