1875 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, benne egy foltos, és két sérült lappal, kopott haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott füzetben, leszakadt kötéstáblákkal, megviselt állapotban, 30 sztl. lev., lapméret: 23x30 cm
Ducsay Béla (1893-1967): Öreg a kerítésnél (Borszék, 1943). Akvarell, merített papír. Jelzett, hátoldalán pecséttel: "Ducsay Béla festőművész hagyatéka", 48x31 cm
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papír, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötőváros Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.)
Ernyei Sándor (1924-2000): Opus 194. Ofszet, papír, jelzett, számozott (30/100). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 33×44 cm