K. Sicken után Rauh János: Mária (1505-1558) ausztriai főherczegasszony, Magyarország özvegy királynéja. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Foltos. 16,5×9,5 cm
XVIII. sz vége/XIX sz. eleje Iosephus II. Rom. Imperator, Rex Hungariae, M. Princeps Transilvaniae, II. József (1741-1790) német-római császár, magyar király arcképe, rézmetszet, papír, jelzés nélkül, a sarkainál kis foltokkal, szakadt, a felső szélén egészen apró hiánnyal, 23,5x18 cm
cca 1850-1900 2 db mexikói témájú metszet: El calvario en San Augustin de las Cuevas és SanAngel, Plaza de San Jacinto. Litográfia, papír, paszpartuban, 14×26,5 cm