6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Aelbert Cuyp (1620-1691) után metszette Wilhelm Woernle (1849-1916): Hollandi család, 1880-90 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadja az Orsz. Magy. Képzőművészeti Társulat. Kissé sérült, foltos, kopott. Üvegezett, dekoratív, régi, kissé sérült fa keretben. 12,5x18 cm.