5 000 Ft
The Brasen Sea in Solomon's Temple/The section of the Brasen Sea in Solomon's Temple, Vol II. 2d. Gath X2 P 645., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, hajtott, kissé foltos, a szélein kis szakadásokkal, az egyik sarkán kis hiánnyal, de ezek a sérülések a metszetet nem érintik, 33x44 cm, teljes: 40x50 cm.