6 000 Ft
Henrik Ibsen színművei. I-II. köt. Ford.: Hajdu Henrik. Helikon Klasszikusok. Bp., 1966, Magyar Helikon, 982+(4) p., 1281+(6) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé kopott borítóval, a lapélek és néhány lap kissé foltos.